10 кроків для нового партнера

1. КРОК MLM Індустрія. Німецька компанія LR. “Нова хвиля” – це наша команда незалежних радників ЛР.

Для початку необхідно розібратися: – Що таке мережевий маркетинг?

– Чому МЛМ індустрія робить мільярдні обороти протягом більше 50-и років?

– Що необхідно робити?

– Що можливо отримати в результаті співпраці?

2. Чому ми обрали саме німецьку компанію LR?

– Історія успіху ЛР!

3. Чому радники нашої команди “Нова Хвиля” досягають стабільних результатів за досить короткий час?

Наші переможці – дошка пошани!

2. КРОК Вибираємо продукцію. Правильно стартуємо в бізнесі.

Чому це важливо і як це допоможе вашому бізнесу? …

3. КРОК Підключаємось до командного навчання

Хочете все знати вчасно і завжди отримувати найсвіжішу інформацію та новини? Вам необхідно, просто зараз,  підключитися до командних інформаційних каналів. Якщо ви це зробите зараз, то завжди будете в курсі всіх подій і ніколи не скажете – “А я… я… я цього не знав…”

4. КРОК Знайомтесь – Система побудови бізнесу

Готові інструменти, які дозволять кожному новому партнеру, навіть без досвіду мережевого маркетингу, і ведення бізнесу, робити успішні зустрічі і швидко почати будувати команду.

Відеозаписи вебынарыв, готові шаблони запрошення на зустріч, покрокова інструкція для проведення зустрічей. Автоматизація рутинних процесів.

Цей крок – фундамент вашого майбутнього бізнесу. Або ви закладете потужний фундамент, на якому зможете побудувати хмарочос, або ваш фундамент не витримає і 2-3 поверхів.

Вирішуйте самі, як глибоко ви вивчите цей крок, виконайте всі вправи і втілите в практику разом зі своїм Спонсором.

5. КРОК Визначаємо цілі

Заради чого ви готові вивчати новий для себе вид підприємництва? Що хочете отримати через рік або два? Що рухає вами і чому ви долаєте в своєму житті труднощі? Як правильно поставити мету, якщо є постійне місце роботи? Скільки часу необхідно на початковому етапі, для побудови додаткового або основного джерела доходу? Конкретні кроки та завдання.

6. КРОК Складаємо список кандидатів

Складаємо список кандидатів, використовуючи найсучасніші технології. Практичні поради від провідних Лідерів МЛМ індустрії. Яка кількість людей необхідна для того, щоб створити джерело доходу 1000-3000-5000-10000 $ в місяць? Як розбити список на категорії по 4-х зірковій Системі? Що таке кандидати категорії: А, В, С, D, E?

7. КРОК Вчимося правильно запрошувати кандидатів

В нашій команді “Нова хвиля”, є всі інструменти і знання, які дають можливість проводити зустрічі з кандидатами, комфортно в стилі ділових переговорів. Використовуйте рекомендації даного кроку і це 50% успіху, все інше зроблять розроблені, LR компанією і нашою командою, інструменти. А також Ваш досвідчений наставник. Адже краще навчання, це навчання на практиці.

8. КРОК Вчимося проводити зустрічі

У цьому кроці мова якраз піде про інструменти і про “чарівну” технологію – 2х1. Коли Ви вивчіте даний Крок, то Ваша статистика, на початку, буде відповідати 2-3 контракти з 10 зустрічей. А якщо ж Ви старанно виконаєте всі завдання і рекомендації, будете використовувати досвід свого Спонсора, то Ваша статистика збільшиться до 5-7 контрактів з 10 зустрічей!

9. КРОК Вчимося запускати бізнес нових партнерів

Найбільша проблема у підприємців мережевого маркетингу, це повільне зростання команди. Коли приходить новий партнер і у нього з’являються нові партнери. Що з ними робити? Як допомогти, новому Раднику LR стартувати в бізнесі? В цьому Вам допоможе, розроблена і випробувана на практиці Система. Дотримуйтесь крок за кроком (Інструкція для Спонсорів) і Ваш новий партнер, так само легко як і Ви, зможе навчити своїх нових партнерів.

10. КРОК Шліфуємо кроки 7, 8 і 9 для досягнення поставлених цілей

Минуло кілька тижнів або місяців, все залежить від того, на скільки Ви серйозно поставилися до наших рекомендацій і використовували надані інструменти.

Як Вам подобається наша Система? Вона стає з кожним днем все кращою і ефективнішою. Тому, що ми використовуємо знання кращих і свої власні напрацювання з практики.

Просто! Правда? На цьому етапі, швидше за все, Ви вже заробили перші свої гроші від співпраці з німецькою компанією ЛР Хелс енд Б’юті. Але Ваша мета напевно вища, ніж додаткові $ 100-200 до сімейного бюджету?

У Вас вже з’явилися перші клієнти і перші партнери, при цьому Ви не акцентуєте свою увагу тільки на продажі продукції. Уважно прослухайте цей Крок, зробіть все те, що там сказано і вже через кілька місяців Ваш дохід збільшиться в кілька разів.

Вас попереду чекає ще багато чого цікавого:

Академія для менеджерів

Академія для Лідерів в Німеччині

Автомобілі від компанії

Цінні подарунки і програми

Подорожі від компанії

А саме основне Свобода і стиль життя!

Успіху нам всім, та Божого благословіння!

Коментарі закриті.