Бізнес День LR Health & Beauty Systems в Києві відбувся “на УРА”, або на скільки змінилася команда “Нова Хвиля” за 3-и місяці.

4.10.2014 відбувся Бізнес День в м.Київ, БК КПІ. Ми запросили всіх бажаючих партнерів і привілейованих клієнтів методом розсилки на Email, повідомили про цю подію через Інтернет конференцію(вебінар), яка проводиться кожного вівторка о 20-00 для всіх партнерів нашої команди, по телефону…

Та поїхали на таку грандіозну подію не всі і були причини, як завжди, в кого поважні, а в кого, вибачте, просто смішні. Та кожен обирає для себе свій шлях і якщо влаштовує те, що має людина сьогодні, то просто абсурдно думати про те, що щось зміниться в її житті в майбутньому, якщо нічого не змінювати і жити в своїй “зоні комфорту”.
Подивіться світлини з останього Бізнес Дня LR Health & Beauty Systems:

lider_LR

IMG_0869

Більше фотосвітлин дивіться ТУТ http://www.lr.biz.ua/04-10-2014-biznes-den-lr-health-beauty-systems/

Враження про Бізнес День кількох партнерів нашої команди “Нова Хвиля”, які вирішили поділитися з читачами:

Оксана Ткачук
“Емоцій,отриманих на Бізнес-дні 4-го жовтня 2014 року,словами не можливо передати-це День незабутніх позитивних вражень і можливостей нових знайомств з успішними людьми не тільки України…Я щиро вдячна компанії за запрошення на цю урочисту подію і горджусь тим,що маю можливість користуватися якісною німецькою продукцією і співпрацювати з LR Health & Beauty Systems!!!!!”

Станіслав і Валерія Лопарєви
“Взагалі дуже сподобалась організація Бізнес Дня, дуже круте світло і звук, також ведучий заходу, комерційний директор LR в Україні, Євген Пономаренко.
Найбільше ми були в захваті від Платинового Лідера з Чехії Мирослава Качірека, так як він подав цікаву для нас модель ведення бізнесу в ЛР, а саме те, що ми маємо допомагати людям, і вже потім думати про бізнес. Дуже цікаво він розкрив також систему винагород від компанії,як вона його зацікавила на початках. Дуже, також, задоволені фотосесіями, дружньою командою “Нова Хвиля”, а також спілкуванням з нашим Лідером Валентином Федоровичем Гаджаном. Дружина розкрилась після Бізнес Дня і хоче не просто допомагати, а разом плідно будувати сімейний бізнес з ЛР.”

Марія Іванівна Королюк
“Бізнес день мені видався витриманим і виваженим, без зайвої помпезності, проте інформації вистачало про компанію і бізнес.
Особливо сподобалось академія менеджерів і шашлик, який приготував Сарсен Хамітов для нашої дружної команди «Нова Хвиля».”

Сарсен Хамитов
“Какие мои впечатления о Бизнес Дне? Во – первых, я добился своей поставленной цели и стоял на сцене, это было приятно, получить признания компании от проделанной работы.
Во – вторых, после этого у меня появилось ещё больше уверенности в себе, идти дальше с компанией ЛР, которая дает возможность реализовать свои цели.
Ну и в – третьих, пройти обучение в Академии для менеджеров, где с тобой делятся информацией как правильно строить этот бизнес, да еще и от мировых Лидеров таких как: Томас Хьорсен и Мирослав Качирек. Это просто бомба! Словами не реально передать.
Р.s. Когда собираются единомышленники это зажигает и дает невероятный заряд энергии))))”

 

А тепер до Вашої уваги результати за останні 3-и місяці:
1. За Акцію Спонсорингу з 19-и зароблених планшетів Samsung Galaxy Tab 4 по всій Україні, десять планшетів забрали партнери нашої команди
2. З 20-и нових Титулів, починаючи з Молодшого Менеджера, по всій Україні, шість Титулів наших партнерів.
3. З 9-и ключів VW Polo по всій Україні, чотири ключі отримали незалежні Радники команди “Нова Хвиля”:
Команда Сарсен Хамітов(Ганна Рибак)
Валентин Гаджан
Григорій Скурту
Марія Королюк

Нові Титули, вручення і привітання від комерційного директора ЛР Хелс енд Бьюті Сістемс в Україні Євгена Пономаренко


Слова подяки, що звучали зі сцени:

З повагою Ваші Лідери Групи Сергій і Валентина Іванюк

Є запитання, чи бажання рости разом з нами телефонуй 096-346-33-74

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.