Бізнес день у Києві: потрібно? – не те слово!

Ольга Варфоломеєва Дипломований візажист, партнер німецької компанії LR. м.Львів

 

 

 

 

 

Сказати, що бізнес день у Києві був дуже корисним, – це не сказати нічого.

Компанія «LR Health & Beauty Systems» як завжди доклала максимум зусиль аби провести грандіозний захід, наповнений інформацією, здатною повністю змінити Ваше життя, а також просякнутий теплою і натхненною атмосферою.

В чому унікальність цієї події особисто для мене? Далеко не щодня трапляється нагода так близько поспілкуватися з людьми, які досягли успіху і радо діляться своїм досвідом з оточуючими. Не кажучи вже про те, щоб посидіти з цими ж людьми за одним столом зі смачним перекусом та перейнятися тим командним духом, який і рухає все вперед.

Таке можливо тільки у компанії, яка увійшла на ринок України нещодавно (точніше – лише два роки тому), адже з часом усі лідери будуть далеко по переду, вони будуть зайняті семінарами та проведенням таких же бізнес днів у інших країнах світу.

Після розуміння цього починаєш усвідомлювати, що якщо попрацювати на повну, то за кілька років ти також будеш серед числа таких лідерів, а якщо шукати причини і просто жити далі, спостерігаючи збоку – залишишся звичайною пересічною людиною, що живе в повсякденному потоці проблем, за чужим планом…

Я не вірю, що люди створені бути нещасними та бідними. Ми всі створені для більшого і кожному з нас слід пам’ятати про це! Бізнес дні від компанії «LR Health & Beauty Systems» є яскравим прикладом того, що це можливо, адже щоразу на них ми бачимо реальні досягнення цілком звичайних людей. Бачиш їх на сцені і одразу ж починаєш хотіти чогось більшого від життя, починаєш налаштовувати себе на роботу та неминучий успіх.

Хочете дізнатись мою думку чи варто їздити на такі заходи? Що за питання?! Звичайно потрібно!

Без таких заходів не можливо збудувати великий бізнес.

Залишити відповідь