Файне місто Тернопіль – відгуки про Бізнес День LR Health & Beauty!

biznes-den-ternopilРегіональні Бізнес Дні від компанії LR – це завжди святковий настрій і нова порція мотивації. Величезна подяка дирекції, в особі Євгена Пономаренко, та працівникам офісу в Києві за чудову організацію подій, і за те що прислухаються до наших побажань, незалежних Радників компанії.

Атмосферу, настрій, продуктивність і ефективність створює кожен Радник нашої команди, але окрема подяка за активну участь і професіоналізм: найкращому ведучому Григорію Скурту,

нашим спікерам – Олені Лобуренко, Сарсену Хамітову, Ользі Варфоломеєвій, Наталії Назар, Галині Шевчишин, Василю Білобровко, Оксані Балабан.
Сергій Іванюк

 

biznes-den-ternopil4Нарешті пройшов бізнес день і в нашому регіоні, в гарному місті Тернопіль. Захід приніс масу позитивних емоцій, натхнення і бажання до роботи , з новими силами і новими партнерами.
Галина Шевчишин

Бізнес-день, що відбувся 17.09.16 у м.Тернополі насамперед порадував своєю чисельністю, адже було близько 250 учасників! А ще запам’ятався надзвичайно широкою віковою гамою. Приємно також було зустріти і колег- медиків. А взагалі- працювати з такою аудиторією це велике задоволення!!!
Наталія Назар, лікар дерматовенеролог, лікар – косметолог

Впродовж проведення Бізнес-Дня в м.Тернопіль в мене була чудова нагода поділитись своїми знаннями та досвідом використання продукції LR.
Перш за все, я була приємно вражена кількістю присутніх гостей на заході. Це підтверджує той факт, що українці свідомо підходять до вибору  якісних продуктів . Крім того, задавалось багато питань про  індивідуальний підбір та правильне використання засобів для здоров’я та краси.
Обширна продуктова лінія від Компанії LR дозволяє задовільнити потреби кожного споживача, який небайдужий до свого самопочуття та бажає користуватись безпечними та ефективними засобами.
Лобуренко Олена, експерт по продукції Компанії LR

biznes-den-ternopil6biznes-den-ternopil5

biznes-den-ternopil2

За 3 роки LR в Україні Бізнес  День компанії вперше   прийшов у файному і рідному місті Тернопіль, і саме Тернопіль вразив  рекордною кількістю гостей. Так як  в нашому бізнесі найважливіше – це люди та якість їхнього життя, то  така кількість  цікавих та позитивних людей  дає море енергії та натхнення до роботи. Саме тут вивітрюються всі сумніви  і приходить впевненість  в собі і в тому, що ти робиш.
Лариса Остапів

Бізнес-день – це море позитивних емоцій, заряд енергії та впевненості у своїх силах. Це ще одне доведення істини: що б не відбувалось у твоєму житті чи бізнесі, ніколи не здавайся, будь терплячим і наполегливо рухайся до своєї цілі! І ніщо у світі не зможе замінити завзятості…
Оксана Балабан

Відвідування бізнес дня дає шалений заряд енергії, яка потім не дає спати)
Це атмосфера успіху і впевненності в майбутньому.
“Я хочу? ” змінюється на ” Я зможу!!!”
Тетяна Літепло

Це була можливість для гостей та мешканців міста  почути про варіант жити тим життям , про яке вони колись мріяли.
Кожного разу приємно дивує особиста присутність директора компанії , високий рівень спікерів та німецька ділова стриманість на таких заходах !:)
Григорій Скурту

В черговий раз переконалася, що бізнес день – це величезний поштовх для руху вперед. Адже в рази зростає впевненість у правильності прийнятого рішення, мотивації та бажанні змінити себе та зробити кращим своє оточення. Переконання “Я зможу!” приходить само собою і змушує іти вперед.
Юлія Войціховська

biznes-den-ternopil3

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь