Часті запитання

Якщо я зареєструюся в LR, чи є в мене якісь зобов’язання?
1. Якщо Ви реєструєтеся як привілейований клієнт(клієнт, що купує на пряму від компанії) у Вас немає жодних зобов’язань. Відсутні мінімальні замовлення, обов’язкові закупки і т.ін.
2. Якщо Ви будуєте мережу клієнтів і хочете отримувати додаткові бонуси від команди, то умова компанії 100СП (балів) в місяць(приблизно 1200-1500грн.) продукції для власного використання, чи на продаж.

Чому стартові пакети різні по вартості?
– для клієнтів в залежності від потреб
– для спеціалістів і підприємців рекомендовані пакети, що включають в себе продукцію для демонстрації і інструменти для ведення бізнесу.

Якщо я державний службовець, чи можна мені реєструватися?
– це абсолютно не суперечить законодавству, адже Ви можете використовувати картку на знижку в мережі магазинів Сільпо, Епіцентр, чи на заправках Окко. З Вами укладається угода, як з фізичною особою(клієнтом), що буде отримувати знижку.
– якщо Ви маєте на меті в майбутньому здійснювати підприємницьку діяльність і будувати бізнес, є варіант зареєструвати когось із своїх близьких(дружину, чоловіка, маму, тата).

Де виготовляється продукція LR?
– виробничі потужності знаходяться в Німеччині. Продукція виготовляється безпосередньо компанією LR, а також на спеціалізованих підприємствах під замовлення компанії. Декоративна косметика Deluxe виготовляється в Італії і Нідерландах.

Якщо я буду рекомендувати продукцію, компанію, що отримаю?
– компанія LR працює по бальній системі, кожен продукт має певну кількість балів, в кінці місяця підбивається підсумок і якщо сумарно у Вас буде більше 250СП(балів) – Вам нарахують додатковий бонус, згідно бонусної таблиці. Про це детально описано в презентації.

Як мені зареєструватися і отримати знижку?
– Внесіть свої дані в анкету www.start.lr.biz.ua

Як замовляти продукцію?
– через свій інтернет магазин, або по одному з телефонів центрального офісу ЛР Україна

Як оплачувати замовлення?
– через термінали Приватбанк
– через Сервіс Портмоне за прямим посиланням www.portmone.com.ua
– через відділення будь-якого банку за реквізитами

Як відбувається доставка? Хто оплачує?
– доставка посилок відбувається через оператора Нова Пошта
– якщо замовлення до 2000грн., оплачує партнер
– якщо Ваше замовлення 2000грн. і більше, посилка за рахунок компанії LR При такій сумі можливо замовити доставку до дому(до дверей).

Як я можу забрати свої бонуси від компанії?
– як фізична особа Ви можете мати додаткову знижку і таким чином, практично безкоштовно користуватися продукцією. Ви забираєте свої бонуси у вигляді подарункового сертифікату
– якщо Ви співпрацюєте з компанією як приватний підприємець, кошти Вам приходять на Ваш рахунок(картку). 3-а група єдиного податку, ви сплачуєте податок 5% від свого чистого доходу.

Чи правда, що компанія дарує партнерам автомобілі?
– згідно маркетингового плану партнери можуть отримати автомобіль. Компанія ЛР відшкодовує витрати по оренді авто лізінговій компанії. Додаткові платежі по КАСКО, автоцивілка, тех.обслуговування авто, резина оплачується також компанією LR. Кожних 3-и роки партнер має право обміняти автомобіль на новішу модель. Також є можливість, при бажанні, викупити автомобіль за залишковою вартістю.

Скільки я можу заробляти в LR?
– в нас є ряд прикладів, коли люди стабільно, кожного місяця заробляють еквівалент 1000-2000$. Є менше, є більше це все дуже індивідуально. Більш детально ви зможете дізнатися від менеджера, замовивши телефонний дзвінок
– дохід в компанії абсолютно необмежений
– але й слід пам’ятати, що приклади інших людей не являється гарантією, все абсолютно залежить від прикладених вами зусиль

Детальніше про продукцію LR

Детальніше про компанію  LR 

Коментарі закриті.