Григорій Скурту – Молодший Лідер Групи LR, 21%, м.Рівне

В наш бізнес приходять різні люди і в кожного є свій шлях. В когось він легкий і зрозумілий, а в когось не простий і тернистий. Та в нашому бізнесі програє тільки той хто зупинився.

Кожне перетворення, ріст, чи зміни до кращого, по законах природи, часто проходять через біль, дискомфорт і зусилля.
Завжди радію тому, коли в команді виростають сильні бізнес партнери, які долають перешкоди і невпинно працюють над собою.

Скурту ГригорийМи познайомились з ним випадково, завдячуючи мережі Інтернет. Вирішив собі молодий підприємець з Рівного, придбати парфуми від відомої зірки, німецької якості.

Поспілкувалися по телефону, обговорили варіанти замовлення і я запитав “А Ви розумієте, на скільки Вам було б простіше придбати парфуми, якби був Радник LR у Рівному?” Розповів про можливості співпраці, які перспективи розвитку німецької компанії ЛР в Україні і на протязі дня відповідав йому на запитання. Що? Як? Чим я ризикую? Які можливості росту?

Буквально через один день в моїй команді з’явився ще один Радник LR і звали його Григорій Григорович Скурту, приватний підприємець з міста Рівне.
Ми побачились через кілька місяців і в нас стільки було спільного, що якось само собою перейшли на “ти” і наше знайомство почало переростати в дружбу.
Мені подобалось, що цей хлопець такий запальний і оптимістичний з унікальними якостями намалювати і побачити майбутнє. Я розумів, що йому прийдеться багато працювати над собою, вірив в те, що він не злякається перешкод і не буде шукати причин в комусь.
Григорій забрав годиник по програмі “Швидкий Старт” від LR, це була перша маленька перемога після 26 зустрічей, що закінчувалися “Ні”, “Я подумаю”.
ключЗнову навчання, зустрічі з кандидатами і досягнення Молодший Менеджер, Менеджер, автомобіль від компанії VW Polo(третій автомобіль в нашій команді).

skurtu_ofis
А далі почалися знов випробовування, адже Менеджер має освоїти нові знання для того, щоб стати Лідером, завдання інші, бачення ширше. Період зростання в Григорія, дав можливість йому стати Лідером і по кар’єрі, і внутрішньою готовністю бути Лідером.

 

Наша подорож продовжується і буде кидати в сторони, випробовувати на стійкість, але ця подорож неймовірно цікава, яка залишає справжніх: тих, які тебе ніколи не зрадять, тих, з якими ти йдеш по житті сміло, тих, які готові брати на себе 100% відповідальність, тих, які готові йти і вести за собою.
skurtu_mers
Друже! Я вітаю тебе з новими звершеннями, з твоєю перемогою в першу чергу над собою. Дякую тобі за те, що ти в моєму житті з’явився. Ти справжній Молодший Лідер групи.
В Рівному тепер є 21%, Молодший Лідер Групи Григорій Скурту і це тільки початок, бо потенціал команди неймовірний і дуже швидко Ви почуєте про нових Лідерів, але про це в наступних новинах.

команда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.