LR тепер буде і у Львові!

Завжди цікаво завітати в новий регіон, а особливо, якщо це колоритне і неповторне місто зі своїми легендами, традиціями і таким є, без перебільшення, м.Львів.

Ми приїхали до Львова з моїм партнером і другом Валентином Федоровичем Гаджаном. Вражень маса і від неповторної архітектури, і від закладів відпочинку, а найбільше від людей, львів’ян. Коли по цілій Україні ще й не здогадуються про якусь “тему”, половина жителів Львова вже заробили капітал 🙂 завжди так було і напевно буде, бо це Львів. Інтелигентні, виховані і гостинні люди.

Мене запитали: “Скільки людей у Львові вже роблять бізнес з LR?” Я відповів, так як є насправді: “Якщо є у Львові десяток другий привілейованих клієнтів, то це дуже добре. Власниками автомобілів VW Polo в Західній Україні  є три людини: Я – Сергій Іванюк, Валентин Гаджан і Григорій Скурту. Як це не дивно, але у Львові ще не має жодного, навіть молодшого менеджера(оборот команди від 32000грн.). Робіть висновки самі…”.  

LR Health & Beauty Systems зайшла впевнено на ринок нашої держави в 2013р. зі своїм 29-и річним досвідом і практикою в більше, як 30-и країнах світу. Все тільки починається! Наша команда незалежних Радників “Нова Хвиля” вже у Львові! Дуже швидко Львів буде гордитися своїми лідерами ЛР. Хто вони? Ми ще не знаємо, але те що вони будуть – це факт!

Лідер команди “Нова Хвиля” Сергій Іванюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.