Макіяж+YOU Professional

Компанія LR на сторінках beauty-видання «Макіяж+YOU Professional»!
Найсвіжіші та найцікавіші новини світу моди та краси для справжніх професіоналів!

Лише чотири рази на рік видається журнал «Макіяж+YOU Professional» для спеціалістів індустрії краси. В своєму останньому номері видання присвятило чотири сторінки різної тематики компанії LR, що дійсно є дуже значним показником визнання професіоналами якості продукції нашої компанії.

Цього разу журнал розповів про Всеукраїнський Beauty- конгрес, що проводився у Затоці. Чорноморське узбережжя, творча атмосфера, спілкування з професійними майстрами перукарського мистецтва та візажу… І саме компанія LR як представник торгової марки, якість продукції якої визнана у всьому світі, виступила одним з призових партнерів цього заходу!

Beauty-Конгрес отримав позитивні відгуки як від учасників, так і від гостей, а організатори пообіцяли зробити наступний Конгрес ще цікавішим та професійнішим. Адже у краси та досконалості немає меж!

Також у журналі опубліковано ще дві статті журналу – про компанію та її розвиток і про її найпопулярніші продукти. Ці косметичні засоби неодмінно стануть Вашими найкращими друзями в цьому сезоні!
publikacija_v_makijazh___you_professional_2.2015_001 publikacija_v_makijazh___you_professional_2.2015_002 publikacija_v_makijazh___you_professional_2.2015_003 publikacija_v_makijazh___you_professional_2.2015_004

Залишити відповідь