“Мене, маму в декретній відпустці ніякий бізнес не цікавив, тим більше мережевий маркетинг”

Оксана Дутка с.Підзамочок, Бучацький р-н, Тернопільська область.

В перший місяць співпраці – виконання умов маркетингового плану ЛР, молодший менеджер 14%, відкриття автомобільної концепції.

 

 

 

 

 

Зроби крок і дорога появиться сама собою!
Стів Джобс

Познайомилась я з компанією LR більше місяця назад. Знайомство розпочалося з парфумів, які мене підкупили своєю стійкістю, якістю, і що дуже важливо – доступною ціною.

Скажу відверто, мене, маму в декретній відпустці, ніякий бізнес не цікавив, тим більше мережевий маркетинг. Не знаю чому, але я завжди до “сітковиків” ставилася з пересторогою. Однак, так як в цій компанії жодних зобов’язань немає, ні стосовно мінімального замовлення, ні будь яких інших, я вирішила зареєструватись і бути клієнтом.

Ніколи б не подумала, що буду так позитивно відзиватись про мережеву компанію. Але те, що я спробувала в LR – відмінної якості. Скажу одне, я скептик, і не вірю нікому, і ні в що, поки сама не переконаюсь! Однак я закохалася в серію aloe vera! І просто на емоціях почала розповідати своїм друзям про продукти LR.

Сама не розуміла, яким чином, і в який момент в мене почала створюватись команда. Але коли я це усвідомила, то поставила собі ціль: закрити 14%(молодший менеджер, дохід 4000-6000 грн.) І я це зробила!

Я отримую задоволення від самого процесу, від спілкування з цікавими людьми, від того, що я можу поділитись інформацією, і змінити кардинально чиєсь життя. Тому що моє життя почало змінюватись з того моменту, коли я прийняла рішення зареєструватись.
LR дає мені багато позитивних емоцій! Я зустріла хороших людей, в яких багато чого навчилась, яких рада бачити щодня, з якими легко знайшла спільну мову.

В мене ще тиждень назад були інші мрії … Але побувавши на Бізнес дні в Києві, мої пріоритети змінилися. Я познайомилась з цікавими особистостями, які багато чого досягнули в цьому житті, і з радістю ділилися своїм досвідом з оточуючими!  Сьогодні мої мрії і плани на життя безпосередньо пов’язані з ЛР!

За місяць співпраці з німецькою компанією LR Health and Beauty Systems, я зрозуміла одну річ: не всі мрії збуваються. Інколи ми отримуємо набагато краще..!

 

Залишити відповідь