Мрія – Ціль – План – Дії

Мрія

Вчорашні мрії часто стають

завтрашньою реальністю.

Брюс Ли

Мрія – це рушійна сила життя. Тільки мрія здатна підняти нас високо над проблемами і невдачами…

Будучи підлітком один баскетболіст прийшов до тренера і заявив про своє бажання стати чемпіоном світу. Тренер сказав, що це неможливо, оскільки у нього для цього недостатньо природних даних. Але підліток був відданий своїй Мрії, і вона вела його до Мети. Він щодня тренувався в дворовій команді, залишаючись вірним своєму наміру. Чужа думка не змогла його зупинити, тому що Мрія сильніше чужої думки.

Хто не вірив — залишилися зі своєю думкою. А підліток — з виконаною Мрією. Він став самим кращим баскетболістом у світі. Його ім’я Майкл Джордан.

Подумайте, що для Вас важливіше – чужа думка або Мрія?

Багато людей на аукціоні життя продають свою Мрію задешево.

Ціль 

Дайте людині мету, заради якої

варто жити, і він зможе вижити в

будь-якій ситуації.

Гете

Давайте підключимо до роботи наш величезний потенціал, наш мозок і підсвідомість!

Людський мозок схожий на систему самонаведения. Точно визначаючи свою Ціль, Ви примушуєте потужні ресурси Вашої підсвідомості працювати на її здійснення.

Існують прості речі, здатні зробити сильний вплив на наше подальше життя. До таких речей, безумовно, відноситься процес постановки Цілей.

Лише 5 % населення ставлять Цілі і записують їх на папері! Ці ж 5 %, до речі, як встановили гарвардські дослідники, є і найзабезпеченішими людьми планети!

Пропоную Вам виконати вправу на визначення Ваших цілей. Якщо Ви готові, візьміть ручку і папір…

Підійдіть до вправи з усією серйозністю.

Вона складається з 4 пунктів. Переходьте до наступного завдання, виконавши попереднє. 

Точно визначаючи свою Ціль, Ви примушуєте потужні ресурси Вашої підсвідомості працювати на її здійснення. 

Прямо зараз напишіть 30 ваших особистих мрій, бажань і потреб. Прямо зараз. І саме 30. Не думайте наскільки реально їх втілити в життя, вже зараз. Просто запишіть 30 мрій, бажань і потреб. Те, що Вам хочеться або колись хотілося; те, про що Ви мрієте або мріяли; те, що Вам в даний момент необхідно.

2.    А тепер виберіть і підкресліть 5 пунктів, найбільш важливих для Вас.

3.    Випишіть ці ключові бажання в порядку важливості на окремий аркуш паперу(1 – найважливіше; 2 – менш важливе; і так далі)

4.    Поставте навпроти кожного з п’яти пунктів чітку дату їх здійснення.

Після цієї вправи у людей зазвичай переважають два почуття: ентузіазм і страх. Ентузіазм – це відмінно, страх- це нормально.

Ентузіазм: «Я визначив(а) свої ключові Цілі»!

Страх: «А раптом я не досягну їх в визначений час»?

Якщо Ціль не здійснилася, як задумано – це не означає, що вона не досягнута. Просто крайній термін її здійснення змінився…

“У двері постукав страх. Йому відкрила віра… і за дверима нікого не було”.

А тепер з приводу ентузіазму. Ще раз погляньте на ключову п’ятірку Ваших Цілей. Існують контрольні питання. Чесно дайте відповідь собі на них:

У мене є бажання досягти цих Цілей?

Я готовий(а) прикладати для цього зусилля впродовж тривалого часу?

І якщо «ТАК», то йдемо Далі! 

Якщо Ціль не здійснилася, як заплановано – це не означає, що вона не досягнута. Просто крайній термін її здійснення змінився… 

Дії

Успіх завжди пов’язаний з діями.

Успішні люди не перестають увесь час ворушитися

Конрад Хілтон, керівник мережі готелів

Дуже важливо бути відданим Мрії і перетворювати Мрії на Цілі. Але Мрія і Ціль – всього лише філософські поняття, до тих пір, поки вони не підкріплені працею.

Ціль без плану — галюцинація, план без дій — самообман.

Щоб стати Олімпійським чемпіоном, спортсмен щодня впродовж декількох років тренується. Від інтенсивності і системності його тренувань залежить перемога на Олімпійських іграх. Чемпіоном стає той, хто ставить Ціль і планомірно, день за днем, виконує потрібні дії.

Мережевий маркетинг – це бізнес, який потребує Ваших зусиль. А діяти Ви почнете коли з’явиться бажання змінити своє життя на краще. Як розбудити бажання? Читайте в слідуючих публікаціях командного сайту незалежних Радників LR в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.