Ровенские СМИ написали о партнерах нашей команды

В Ровно строят бизнес партнеры нашей команды, за 2014 год они очень выросли профессиональном уровне, как предприниматели.

И естественно вызвали интерес у жителей Ровно и области. Не последнюю роль сыграло появление нового автомобиля с листьями Алоэ Вера и логотипом LR. Речь  идет о Григории Скурту и Алене Шеремете.

Статья в “Про ВСЕ” начинается так:

“Мене запросили до офісу представництва компанії. Зайшовши в приміщення я відразу відчула приємну атмосферу і неймовірний букет ароматів. Побачила дуже великий і різноманітний асортимент продукції: харчування, харчові добавки, питні гелі, вітаміни, коктейлі, креми, парфуми, засоби гігієни… Враження є, але в наш час стільки різних компаній працюють в цих напрямках, що взагалі заплутаєшся. Спадає на думку питання, чому ці життєрадісні люди такі впевнені у якості товарів, які представляють і самі використовують? Ну, звичайно, є відповідні сертифікати, контроль “SGS INSTITUT FRESENIUS і IASC”, компанія дає безкоштовно тест-пакет, аби переконатися у якості даної продукції… Але все ж таки чому?” Читать статью полностью на первоисточнике

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.