Як можна отримати новий автомобіль VW Polo на спеціальних умовах від німецької компанії LR Health &Beauty Systems в Україні?

Багато ведеться розмов серед підприємців мережевого маркетингу на тему Автоконцепції від компанії LR Health &Beauty Systems.

Неодноразово я чую від колег з інших компаній: «нічого унікального в такій програмі немає», «автомобіль можна і самому купити», «в нас теж є авто концепція і автомобілі кращі», та в більшості випадків в їхніх очах бачу заздрість, а часом роздратування.

Отже, в чому унікальність авто програми від LR? Будемо розвіювати міфи наших конкурентів, які не вникали в маркетинговий план, або роблять вигляд всезнаючих…

Хто може придбати новий автомобіль VW Polo на спеціальних умовах?
– Кожна людина, яка досягнула командного обороту мінімум 32000 грн. має право на авто бонус від компанії. Як показує практика, сітка з споживачів і партнерів (30-40 чоловік), спокійно виконує такий оборот.

Автомобілі розігруються?
– Автомобілі не розігруються і отримати має право кожна людина, яка виконала умови маркетингового плану, по бажанню самої людини – це не зобов’язання компанії ЛР.

Це подарунок від компанії?
– Ні. Це швидше визнання компанії і хороший інструмент для Радника, який щойно розпочав свою кар’єру. Ваша вивіска і реклама завжди з Вами!

Які спеціальні умови для Радника компанії?
– По перше, Радник може придбати новий автомобіль: в лізінг, кредит, чи за готівкові кошти. Яку ви оберете форму оплати, фінансову установу – залежить від Вас. Ціна авто буде дешевша на 7% від роздрібної представника VW(за виключенням акційних цін), необхідно рахувати і обирати для себе найвигіднішу пропозицію.
– По друге, компанія відшкодовує Раднику платіж за автомобіль, кожного місяця в залежності від виконання командного обороту.
Наприклад:
Оборот від 32000 грн. – відшкодування 2000 грн., крім основного доходу(на мою думку, ще рано брати автомобіль, але вже є всі шанси)
Оборот від 64000 грн. – відшкодування 4000 грн., крім основного доходу(пора брати однозначно)
Оборот від 96000 грн. – відшкодування 6000 грн., крім основного доходу(супер нагода і бонус більший за місячний платіж)

В нашій команді незалежних Радників з’явився ще один автомобіль VW Polo і щасливим власником став наш партнер Валентин Федорович Гаджан.

Нехай цей автомобіль стане початком швидкого зростання нашої команди «Нова Хвиля», найсильнішої команди в Західній Україні! А Валентину Федоровичу міцного здоров’я, досягнення поставлених цілей, нових звершень і перемог!

Фото звіт святкової події >>>

З повагою Сергій Іванюк, Лідер команди “Нова Хвиля”, незалежних Радників ЛР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.